Дитяча школа мистецтв №6 м. Харкова традиційно взяла участь у урочистостях до дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Шевченківському районі у сквері біля пам’ятника Воїну-визволителю пройшов урочистий церемоніал «Барви пам’яті… Це потрібно живим… », присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю колективу Дитячої школи мистецтв №6 м. Харкова.

Щорічно навесні і біля пам’ятника Воїну-Визволителю збираються представники різних поколінь харків’яни – ветерани війни та праці, учні, представники громадських організацій, керівники Шевченківського району, щоб разом вшанувати пам’ять всіх, хто здобув Велику Перемогу, захистивши людство від коричневої чуми, а у повоєнні роки відроджував рідну землю. Ця багаторічна традиція, яку щиро підтримують покоління нащадків єднає харків’ян і продовжує нерозривний зв’язок поколінь між минулим, сучасним і прийдешнім.

На знак пошани до світлої пам’яті героїв та їх немеркнучих подвигів відбулося покладання Гірлянди Слави до підніжжя пам’ятника Воїна-Визволителя та Хвилина мовчання.

До учасників та гостей свята з вітальними словами звернулися голова адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Володимир Котковський, Народний депутат України Валерій Писаренко, депутат Харківської міськради Габріель Михайлов та голова Шевченківської міста Харкова організації ветеранів України Олексій Шоков. 

У святковій програми взяли участь зразковий хореографічний колектив «Карнавал» з композицією «Маки», а також юні вокалісти та творчі колективи Дитячої школи мистецтв №6.

Випускниця школи Діана Шафоростова виконала композицію «Молитва» – пісенний твір, який пронизаний вірою в єдність, світле майбутнє та мир у нашій державі. Про Україну співали учасники ансамблю пісні «Діти мистецтва» (пісня «Оберіг»). Життєствердного настрою додав виступ солістки Ганни Азаренко з пісенною композицією «Повір у себе».

Учні хореографічного відділення школи , учасники колективу «Grace-Vivat» порадували гостей свята своїм яскравим виступом та разом з іншими дитячими колективами виконали хореографічну композицію «Перлина Україна».

За відгуками дітей ця урочиста та пам’ятна подія, можливість подарувати свої творчі подарунки шанованим ветеранам є для них великою честю та наснагою на творчість.

Лунали мелодії воєнних років, учасники події отримали чудову нагоду поспілкуватися, згадати рідних та близьких людей, усвідомити велич подій, що на віки залишаться зразками бойової доблесті і честі для нинішніх та поколінь українців.