Юні чирлідерки Дитячої школи мистецтв №6 вибороли золото в п’яти номінаціях Відкритого чемпіонату України «Ukrainian Open Cheerleading Cup-2019»

Яскрава перемога учнів хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6 на «Ukrainian Open Cheerleading Cup-2019″, який нещодавно завершився у місті Києві, є продовженням їх переможних виступів на інших престижних змаганнях.

Відкритий чемпіонат України з чірлідингу одна з найочікуваніших подій серед прихильників чирлідингу та чирспорту. Цього року позмагатися у майстерності на майданчику кращого столичного спортивного комплексу «Меридіан» зібралося  понад 1,5 тисячі учасників з різних регіонів нашої країни.

Виступи на чемпионаті стали надзвичайно успішнимі для шкільного колективу “Dance Art” у складі якого понад 20 учениць 2 – 6 класу хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6 (викладач Анастасія Поліщук). Ґрунтовна підготовка, високий рівень майстерності, що дозволив продемонструвати цікаву й складну програму, цілеспрямованість та воля до перемоги забезпечили чудовий результат. Талановиті дівчатка вибороли золоті нагороди у п’яти номінаціях, які були запропоновані організаторами чемпіонату – Федерацією чирлідингу та чирспорту України: Urban Cheer Solo, Performance Cheer Double, Trio Cheer Dance Show, Cheer Dance Double та Pom Dance.

Вітаємо спортсменок із успішним виступом і бажаємо подальших успіхів! Вболіваємо за вас і радіємо вашим перемогам!

Колектив “Dance Art”, не зважаючи на юний вік учасниць, і раніше вдало виступав на престижних всеукраїнських змаганнях і має чимало перемог та титулів.

Слід зазначити, що традиційно на хореографічному відділенні ДШМ №6 представлені різні види хореографії, включаючи сучасний танець та чирлідинг. При цьому освоєння базових знань хореографії є обов’язковою умовою для всіх, хто опановує у школі хореографічне мистецтво. Активна участь у конкурсах, фестивалях та виступи на різних сценічних майданчиках мотивує юних хореографів та слугує запорукою їх успіхів. Викладачі хореографічного відділення – самодостатні педагоги, кожен з яких відбувся як творча особистість у царині хореографії, про що свідчать їх численні особисті досягнення.

502
504
503
505

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №6, чирлідерки