Літературна зустріч «Колиска харківських письменників» у Центральній бібліотеці ім. А.П. Чехова Індустріального району м. Харкова

2 лютого в Літературному салоні Центральної бібліотеки ім. А.П. Чехова пройшла перша зустріч літераторів «Колиска харківських письменників». У програмі захооду відбулася презентація конкурсу «Молода Слобожанщина», її представила Наталія Васильєва. Вона ж і запропонувала практичні поради «Що робити, коли не пишеться». А потім у вільному мікрофоні свої твори читали Світлана Фомічова, Наталія Грайворонська, Олена Купікова, Інна Усенко, Лариса Бородіна-Маковоз, Наталія Васильєва. Спілкування проходило у дружній атмосфері. Домовились про наступну зустріч у березні.

Довідка.

Літературний фестиваль-конкурс «Молода Слобожанщина» уже став традициєю для літераторів Харкова, адже його історія налічує більше дввадцяти років.  Західи фествалю складається з двох частин: «Приходь і читай»: вільний мікрофон, де учасники читали по два вірші або сторінку прози, та «Мистецькі зони». Фестиваль проводиться за підтримки Харківського відділення національної спілки письменників України.

Колисоква для письменників 3 022020
Колисоква для письменників 2 022020
Колисоква для письменників 1 022020

бібліотеки, Департамент культури Харківської міської ради