Поціновувачів поліфонічної музики знову зібрав шкільний конкурс «Мій Бах»

4-й шкільний конкурс юних музикантів «Мій Бах» відбувся в Дитячій школі мистецтв №6, продемонструвавши прихильність учнів до серйозної класичної музики, яка звучала в цей вечір в конкурсній програмі.

За задумом організаторів конкурс покликаний розвивати творчі здібності учнів, їх виконавську майстерність, популяризувати класичну музику в середовищі музикантів-початківців, виявляти й підтримувати обдарованих дітей.

Серед конкурсантів діти, які навчаються на музичному відділенні школи, в їх числі ті, хто навчається за спеціальністю фортепіано, гітара, вокал. Крім учасників-інструменталістів і вокалістів у конкурсі взяв участь один зі шкільних творчих колективів старша група хору. Слід зазначити, що вокалісти вперше долучилися до участі в конкурсі на відміну від попередніх трьох років.

До різноманітного репертуару, відповідного віку юних музикантів, переважно увійшли твори німецького композитора і піаніста Йоганна Себастьяна Баха, але поряд з цим звучала музика інших не менш відомих авторів.

На сцені конкурсу виступили два спеціальних гостя: Маріам Кузьміна, учениця Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату та викладач вокального відділу ДШМ №6 Ганна Віталіївна Даніч.

Журі конкурсу, очолюване завідувачкою відділу спеціального фортепіано школи Іриною Саєнко, визначило переможців:

  • диплом лауреата першого ступеня відзначені:  Шепелев Ярослав, Баласанян Марія;
  • диплом лауреата другого ступеня Крижненко Олексій, Цигельнік Уляна, Балакінас Євген, Рудаков Кирило;
  • диплом лауреата третього ступеня Громико Маргарита, Гриднєва Кіра, Череденко Тетяна та старша група хору.

Кожен з переможців проявив свої найкращі якості, продемонструвавши свої виконавські навички, артистизм, культуру сценічної поведінки.

Оргкомітет журі відзначив грамотами педагогів школи, які підготували учасників конкурсу: Оксану Кузьміну, Вікторію Кривонос, В’ячеслава Карикова, Руслана Козакова, Юрія Кущія, Дмитра Ткаченка, Ірину Саєнко, Оксану Іванеху. Для всіх педагогів цей конкурс, як і будь-яка конкурсна діяльність, став своєрідним майданчиком обміну педагогічним досвідом.

ДШИ №6 Мой Бах 11 022020
ДШИ №6 Мой Бах 9 022020
ДШИ №6 Мой Бах 7 022020
ДШИ №6 Мой Бах 6 022020
ДШИ №6 Мой Бах 5 022020
ДШИ №6 Мой Бах 4 022020
ДШИ №6 Мой Бах 3 022020
ДШИ №6 Мой Бах 2 022020
ДШИ №6 Мой Бах 1 022020

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №6, конкурс