У шкільній галереї харківської Дитячої школи мистецтв №6 проходить персональна виставка «Творчий калейдоскоп» випускниці Надії Джугань

Надія Джугань – студентка Харківської державної академії дизайну і мистецтв, випускниця художнього відділення Дитячої школи мистецтв №6. На свою персональну виставку молода художниця представила 21 роботу. Картини виконані в багатьох жанрах: пленерні начерки, каліграфія, академічний рисунок та живопис, а також роботи, виконані в різних друкованих техніках (шовкографія, ліногравюра, літографія). Особливу зацікавленість і високу оцінку професіоналів викликали виставлені графічні роботи.

Надія Джугань вважає, що її виставка стане для учнів художнього відділення школи яскравим прикладом того, що в мистецтві не варто уникати пошуків и експериментів, потрібно пробувати себе в різних жанрах и досягати успіху. Персональна виставка Надії Джугань триватиме до кінця травня 2019 року. Вхід вільний.

Дитяча школа мистецтв №6 (Вул. Архітекторів, 30А), Телефон: 057) 338-29-21

Довідка

Шкільна художня галерея «Чарівна мелодія фарб» успішно працює в ДШМ №6 з 2010 року. Це справжня творча лабораторія, що стимулює учнів до цілеспрямованої роботи, сприяє розвитку їх здібностей. За період її функціонування тут експонувалися більш 2, 5 тис. робіт, які отримували схвальні оцінки відомих харківських художників. Виставки відвідали понад 3 тисяч шанувальників образотворчого мистецтва. Кращі роботи юних художників неодноразово виставлялися в найкращих виставкових залах Харкова.

Докладніше:

http://dshi6.kharkov.ua/