Харківський Літературний музей залучився до Дня музики у Харкові

Шалене поєднання музики, запаху книжкових сторінок і театральної таємничості відбулося на День Музики у ЛітМузеї. Видавництво «Фабула» і Театр «Публицист» провели харківський День Музики у саду ЛітМузею, де облаштували небачений літературно-театрально-музичний простір.
У літературній частині пролунали вірші Остапа Микитюка, фрагменти роману «Моя божевільна» Світлани та Андрія Клімових у супроводі віолончеліста Івана Корольова та піаністки Олександри Малацьковської.
Театрально-музична частина була представлена музичними фрагментами вистав Театру «Публицист»: «Моби Дик. Отплытие» Германа Мелвілла, «Рассказки про любовь, космонавтов и др.» Андрія Ульяненка, «Видение одинокого» Бориса Смоляка, «Червоне весілля» Вікторії Миронюк, «Наркоматы» Дениса Осокіна, «Шишко» Костя Шишка, «Где-то и около» Ганни Яблонської, «Та, що вмирає» Маріанни Кіяновської, а також текстами Андрія Ульяненка з проєкту «Ласковый мох».
Музична частина складалася із виступів гуртів Мантри Керуака, Лінія Маннергейма, Nataly Kot та гурту «Юність Юнга». Всього захід відвідало 478 осіб, з них 97 дітей.

Департамент культури, заходи, літературний музей, Харків