«Різдвяні дива» в Дитячій музичній школі №8 ім. П.Д. Гайдамаки

«Різдво — особливе свято. В ньому все чарівне, казкове і таємниче. Тому всім так хочеться торкнуться різдвяного дива! Дуже цікаво — заспівати різдвяних пісень, дізнатися чогось нового, а також — нагадати всім, які страви мають прикрашати стіл під час святкової вечері…»

Одним з традиційних, найшанованіших свят, яке проводить Дитяча музична школа №8 ім.П.Д.Гайдамаки у прекрасній концертній залі свого навчального закладу, є «Різдвяні дива в музичній школі». Воно було започатковано у 2005 році та кожен рік, з почуттями особливого хвилювання, готується концертно-казкова програма учнів школи для гостей та батьків.

Цього року свято відбулося 21 грудня. В особливій, магічній атмосфері, яка панувала під час концертного дійства, взяли участь майже всі учні школи як в сольних, так і в колективних виступах, а саме: хори, ансамблі, оркестри, художня та театральна творчість… Різнобарвна палітра творів, які представили юні музиканти, дивують своєю красою та цікавими знахідками. Впевнені, що всі присутні отримали справжнє задоволення, були наповнені піднесеним настроєм, отримали багато добрих різдвяних емоцій.

5 Рiздвянi дива Спiваe Жежеря Катерина 2019
4 художнi роботи Рiздва 2
3 Зал гостей на Рiздво 2019
2 Різдвяі дива маленькi артисти фольклору Рiздво 2019
1 Рiздвянi дива 2019
Рiздвянi вогники 2019
Звучит  рiздвяний саксофон 2019
Бат ки на Рiздвяному концертi 2019
Адieмус Дженкiнса спiваe хор Лiра
Хор Лiра спiваe рiзвяних пiсен  2019
Рiздвяна кiзонька 2019
Рiздвяна бiла зимонька 2019
Рiздвянi дива 2019 ансамбл  флейтистiв Viva Vusica

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча музична школа №8, новорічні заходи