Відкриття Всеукраїнської мистецької виставки «ЕСТАМП» СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ГРАФІКА»

Відкриття Всеукраїнської мистецької виставки «ЕСТАМП» СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ГРАФІКА» відбудеться 23 квітня о 16.00 в приміщенні Харківського Художнього музею ул. Жон Мироносиць, 11)

Щорічна мистецька Всеукраїнська виставка української сучасної класичної друкованої графіки «ESTAMP» пройде з 23 квітня по 7 травня 2018 року в приміщенні Харківського Художнього музею.            

Организатори: Міжнародне мистецьке об’єднання Art Media Holding – Civitas LEOPOLIS та офіційний партнер в Україні «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» за партнерської підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, Харківського художнього музею, галереї «АВЕК», Харківської організації Національної спілки художників України.

Метою виставки є розвиток  сучасної української тиражної графіки, виявлення нових стилів та напрямків графічного мистецтва; сприяння діяльності ЮНЕСКО у зміцненні миру та безпеки, розповсюджені культури та освіти серед народів.

Експозиція, яку складають близько 230 сучасних графічних творів відомих митців з Харкова, Дніпропетровська, Києва, Чернігова, Рівного, Чернівців, Луцька, Тернопіля, Львова, Івано-Франківська та Ужгорода, є унікальним явищем в мистецькому просторі України. Відвідувачі зможуть побачити, як художники за допомогою різних графічних технік і їх креативного поєднання інтерпретують широкий спектр сучасних актуальних тем. Більшості робіт притаманні асоціативність і метафоричність образної мови.