Прем’єра мюзиклу «Спляча красуня» у Палаці Спорту міста Харкова

Напередодні Нового року маленькі харків’яни отримають головний загальноміський новорічний подарунок – мюзикл «Спляча красуня», що проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та за сприяння Департаменту культури Харківської міської ради.

З 23 по 30 грудня у Харківському Палаці спорту відбудеться прем’єра дивовижного мюзиклу «Спляча красуня». Історія, над якою не має влади час, буде представлена у новому форматі неперевершеного за своєю красою, масштабністю і технологічністю шоу. Передбачається, що кількість глядачів перевищить 45 тисяч, адже кожного дня мюзикл демонструється тричі.

Пишаємось, що створення цього унікального шоу є результатом співпраці талановитих харківських режисерів, сценаристів, акторів, хореографів,  професійних вокалістів, фахівців у галузі сценографії й сценічного дизайну та багатьох інших професіоналів. Всі разом вони наповнили це дійство  яскравими художніми знахідками та спецефектами, дивовижними костюмами та розмаїттям барв. Кожний образ й кожна дрібна деталь цієї казки є ретельно продуманими й талановито втіленими.  Та безумовно, натхнення і виконавська майстерність учасників дійства, чудові декорації, неймовірні світлові елементи й ефекти, дозволять всім глядачам відчути себе  учасниками вічної казки про добро і зло та повірити в те, що магія і чарівництво мистецтва дійсно існують, а добро та дружба завжди перемагають.

Відзначимо що разом з головними виконавцями – акторами молодіжного театру «Мадригал» – у дійстві беруть участь понад 400 учасників харківських творчих дитячих та юнацьких колективів, а саме: хореографічні ансамблі «Закаблуки «Естет, «Ассоль», «Олирна, «Флейм»; дитяча циркова студія «Старий цирк».

Організатори дуже вдячні співробітникам Палацу спорту, а також курсантам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за надання вагомої допомоги в організаційне і технічне забезпечення проведення мюзиклу «Спляча красуня».

Спящая красавица 20 гор
Спящая красавица 19 гор
Спящая красавица 17 гор
Спящая красавица 16 гор
Спящая красавица 15 гор
Спящая красавица 13 гор
Спящая красавица 12 гор
Спящая красавица 11 гор
Спящая красавица 10 гор
Спящая красавица 9 гор
Спящая красавица 8 гор
Спящая красавица 7 гор
Спящая красавица 6 гор
Спящая красавица 5 гор
Спящая красавица 4 гор
Спящая красавица 3 гор
Спящая красавица 2 гор
Спящая красавица 2 верт
Спящая красавица 1 гор
Спящая красавица 1 верт

Департамент культури Харківської міської ради, мюзікл, новорічні заходи