Новорічно-різдвяна феєрія у виконанні юних артистів Харківської хореографічної школи

Зима – це час чудес, казок, нових прагнень! Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи до Нового року традиційно підготував сюрприз для харківських дітлахів та гостей нашого міста — балет-фентезі «Нова казка Оле Лукойє».

Яскраве, барвисте, іскрометне хореографічне дійство дарує посмішку, заряджає глядачів енергією добра, радості, справжнього новорічного свята. Натхненне виконання, чудова музика, прекрасні костюми, блискуча хореографія створюють справжню новорічно-різдвяну феєрію. У виставі беруть участь артисти дитячого театру «Ельф», а саме понад 250 учнів основних класів школи, вечірнього відділення та найменші артисти від 3-х до 5-ті років. Головну партію казкаря та чарівника Оле Лукойє виконує студент Київського хореографічного училища, випускник Харківської хореографічної школи Євген Оганян.

Перші прем’єрні вистави відбулися на напередодні Нового року на сцені Харківської хореографічної школи. Проте особливо відповідальними та зворушливими є виступи на великій сцені Харківського національного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка 8 та 9 січня 2020 року. Саме у ці дні ми з нетерпінням чекаємо на наших виставах глядачів та друзів – таких рідних й справжніх! Нехай вони візьмуть із собою пакуночок ідей блискучих, сумку радощів, баул доброти. Та не забудуть прихопити свої мрії!

Зазначимо, що балетну виставу «Нова казка Оле Лукойє» було вигадано, підготовлено та здійснено педагогами та учнями школи у незвичних умовах. Адже основна трупа Дитячого балетного театру Харківської хореографічної школи зараз у Китаї з фестивально-гастрольною поїздкою. Глядачі Піднебесної вдесяте із захватом вітають балетне мистецтво юних артистів із Харкова та цього разу захоплюються їх виставою «Білосніжка та сім гномів».

Оле Лукойе 5 09012020
Оле Лукойе 4 09012020
Оле Лукойе 3 09012020
Оле Лукойе 2 09012020

P.S. Як відомо, у новорічно-різдвяні свята усі мрії здійснюються! Особливо якщо загадати їх у театрі …

«Нова казка Оле Лукойє», Департамент культури Харківської міської ради, Харківська хореографічна школа