Музей видатних харків’ян ім. К. І. Шульженко запрошує на персональну виставку живопису Ганни Кохан

З 4 по 30 червня 2020 року в Музеї видатних харків’ян ім. К. І. Шульженко експонується персональна виставка живопису Ганни Кохан «Романтичний настрій». Вхід вільний. Звертаємо вашу увагу, що вхід до Музею лише за наявності індивідуальних засобів захисту (маска), до 3-х осіб одночасно.

На виставці «Романтичний настрій» представлено живописні (олія) роботи автора з різноманітністю сюжетів у жанрі пейзаж, морський пейзаж, міський пейзаж, портрет, анімалістичний жанр та ліричні натюрморти.

Основний мотив у творчості Ганни Кохан – це пошук прекрасного у простому. Дивлячись на картини художниці, розумієш, що чарівний світ не потрібно шукати – він є навколо нас.

Зокрема, можна зауважити, що автор зображує предмети дійсності, пропустивши їх через призму власного сприйняття, що є позитивним моментом, тому, що картини відбивають романтичний настрій, і це виражено в кольоровій гамі. Романтичний настрій благодійно впливає на емоційну складову життя людини. Її картини дарують відчуття безмежної радості та світлої енергії, яка залишається надовго.

Довідка:

Ганна Кохан закінчила ХУК, ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, ХНПУ ім. Г.С. Сковороди художньо-графічний факультет та факультет психології та соціології. Бере участь у різних творчих конкурсах і заходах. ЇЇ роботи були представлені на виставках у Харкові та за кордоном. Знаходяться у приватних колекціях. Живе та працює за спеціальністю у Харкові.

Ідеал творчих напрямів: простота, доведена до досконалості.

Джерело натхнення: любов до життя.
Спосіб зображення: щирість.
Фактор, що стимулює: цікаво подивитися, що вийде.
Умови до роботи: душевна рівновага.
Ключові слова: краса.
Решту розкажуть картини. На відміну від людей, вони не вміють здаватися краще, ніж вони є на справді.

Адреса музею: пров. Байкальський, 1 тел. 732-69-18

http://muzeyshulzenko.jimdo.com/

Департамент культури Харківської міської ради, Музей видатних харків'ян імені К.І. Шульженко, художня виставка