Учні з Харкова виступили на всеукраїнській науковій онлайн-конференції

У період дистанційного навчання учні Дитячої школи мистецтв №3 Аркадій Осетров та Федір Шейко взяли участь у Всеукраїнській дитячій інтернет-конференції «Ars Longa», що відбувалась 29-30 травня у рамках проведення Crescendo Art Forum 2020.

Для участі у конференції кожен претендент надіслав до оргкомітету відеозапис з доповіддю за наступними напрямками: світова музична культура; музика, яка створена в Україні; музика та інші види мистецтва; у світі класики; сучасний музичний простір; фольклор, музичне краєзнавство; музичні інструменти, ансамблі, оркестри.

Журі відібрало 57 учнів з різних регіонів України: Сумської, Донецької, Хмельницької, Харківської, Львівської, Луцької, Одеської, Черкаської, Рівненської, Полтавської, Херсонської, Київської областей та м. Києва.

Учні Дитячої школи мистецтв №3 дуже гідно представили місто Харків.
Аркадій Осетров презентував доповідь: «Пригоди симфонії: від минулого до сучасності»;
Федір Шейко виступив з доповіддю: «Тромбон: особливості застосування інструменту у класичній та джазовій музиці»

Головна мета конференції  заохочення учнівської молоді до формату наукової дискусії. Захід відбувся у форматі дискусійних панелей за головуванням учнів-модераторів, які здобули таке право під час попередньої конференції «Мистецтво без меж: шлях до науки» 4-5 жовтня 2019 у м. Києві. Цього року модератором став учень «Дитячої школи мистецтв №3» Аркадій Осетров. Зазначимо за підсумками цьогорічного виступу з доповіддю на онлайн-конференції право модератора було надано Осетрову Аркадію повторно.

Онлайн конференція «ARS LONGA 2020» тривала 6 годин кожні два дні в онлайн на платформі ZOOM та транслювалася на соціальні сторінки організаторів в соціальній мережі Facebook. За два дні її проведення охоплення аудиторії склало понад 6000 учасників. Онлайн формат не завадив дотримуватися всіх законів наукової зустрічі: публічних виступів учасників, обговорення та наукової дискусії.

Відеозапис трансляції прямого ефіру у соціальній мережі Facebook: 1 день; 2 день.

Сертификат 2
Сертификат 1
Осетров А. сертифiкат модератора

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №3, онлайн-конференція