Вісім учнів Дитячої школи мистецтв №6 стали переможцями художнього конкурсу «Світ і Я»

У Харкові завершився обласний творчий конкурс художніх дитячих робіт «Світ і Я» присвячений Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища, який світова спільнота щорічно відзначає на початку червня. Конкурс «Світ і Я» проводиться, щоб привернути увагу підростаючого покоління до важливої ролі людини в збереженні природи, частиною якої вона є. Він був започаткований у 2016 році Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи для дітей та юнацтва міста Харкова і Харківської області.

Юні художники  Дитячої школи мистецтв №6 отримали багато заслужених нагород цього конкурсу, що є свідченням не лише їх майстерності, але й зацікавленого ставлення до проблематики збереження природи та захисту навколишнього середовища. Яскраві переконливі роботи шкільних майстрів пензля засвідчили, що юні харків’яни цінують красу природи, яка їх оточує, та готові креативно заявити про свої уподобання. Показово, що серед восьми переможців конкурсу представлені учні різних вікових категорій: від 8 до 16 років. Вони навчаються у педагогів художнього відділення Тетяни Вахрушевої, Сергія Правдюка та Світлани Чистюхіної (її п’ять учнів вибороли нагороди конкурсу).
Молодша група. І місце: Клименко Марта, 9 років. «Садочок», викладач Чистюхіна С. Б.
Номінація «Надія»:
• Фісун Лідія, 9 років. «Задумливий песик», викладач Чистюхіна С. Б.
• Французова Мирослава, 8 років. «Я малюю світ яскравими фарбами», викладач Правдюк С. І.
• Фоменко Ростислав, 9 років. «Боротьба за життя», керівник Правдюк С.І.
Середня група.  ІІ місце: Фісун Аліна, 12 років, «Творча майстерня», викладач Чистюхіна С. Б.
Номінація «Надія»:
• Садікова Анастасія, 12 років. «Квіти гортензії», керівник Чистюхіна С. Б.
• Кшемінська Анастасія, 14 років. «Яблуневий сад». викладач Чистюхіна С. Б.

Старша група. II місце: Гук Валентина, 16 років. «Небо допоможе нам», керівник Вахрушева Т. Є.

Конкурс «Світ і Я» є одним з найбільш популярних серед учнів школи. Його екологічна тематика та творчі задачі завжди викликають зацікавленість у дітей та розкривають їх здібности. Практично всі п’ять років учні ДШМ №6 входили до числа переможців і навіть відзначалися Гран-прі конкурсу. Конкуренція на цьому творчому змаганні досить велика,  цього року на конкурсі були представлені більше тисячі дитячих робіт.

Почесний член журі – Ковтун Віктор Іванович — народний художник України, голова Харківської Національної спілки художників України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Харківської державної академії дизайну і мистецтва. Роботу журі очолює Чурсіна Віра Іванівна — графік, аквареліст, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, професор Харківської державної академії дизайну і мистецтва.

Цього року, зважаючи на відомі обставини, цього року роботи переможців, на жаль, не були виставлені у художній галереї, як у попередні роки. Але організатори подбали про те, аби зробити їх перегляд доступним для поціновувачів образотворчого мистецтва, підготувавши онлайн-виставку.

ДШИ6 Сві і Я 062020 1
ДШИ6 Сві і Я 062020 2
ДШИ6 Сві і Я 062020 3
ДШИ6 Сві і Я 062020 4
ДШИ6 Сві і Я 062020 5
ДШИ6 Сві і Я 062020 6
ДШИ6 Сві і Я 062020 8
ДШИ6 Сві і Я 062020 7

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №6, художня виставка