Всесвіт очима дітей

Виставка робіт вихованців Харківської дитячої художньої школи № 2 імені Петра Олексійовича Левченка презентує виконані в різних техніках і жанрах роботи учнів різного віку. В експозиції представлені 32 твори наймолодших учнів школи, від 6 до 12 років. Виставка приваблює не лише розмаїттям жанрів, а й яскравістю барв, багатством тем і сюжетів, свіжістю сприйняття, безпосередністю відтворення, позитивним настроєм. Творчі композиції демонструють вміння юних авторів візуалізувати свій креативний задум.

Світ дитячої творчості – це особливий, завжди відмінний від дорослого погляд на все: на людей, які мешкають поряд; на природу, плинність якої надихає на творчість; на весь довколишній світ. У ньому співіснують і зафіксовані в образах пам’яті пережиті події, і вигадані миті майбутнього, і видумані моменти дечого очікуваного, а можливо й жаданого… Кожна представлена на виставці робота юного автора – це візуалізація то осібно виплеканої (а можливо й загальної) мрії, то відбиття певного (часто наївного) сподівання, то відтворення відчутої, схопленої, осмисленої в образах миті натхнення…

Доторкніться до цього світу. Дозвольте собі поринути у нього і насолодитися ним. Декодуйте дитячі мрії і уяви! І нехай світ навколо Вас стане добрішим.

Завітайте на виставку «Всесвіт очима дітей», помилуйтесь цікавими творами, порадійте разом з нами, що ми маємо таких талановитих вчителів і здібних учнів!

Відкриття виставки відбудеться 1 червня о 17.00 в Галереї сучасного мистецтва АС за адресою: вул. Чернишевська, 13, офіс 508, (5 поверх). Виставка робіт вихованців ХДХШ № 2 ім. Левченка буде діяти 01.06.2018 – 10.06.2018. Ласкаво просимо!

Довідка:

Дитяча художня школа №2 ім. Петра Левченка – заклад з багаторічною історією. Школа заснована в 1975 році, в 2012 році школі присвоєно ім´я нашого видатного земляка, художника-живописця Петра Олексійовича Левченка. З дня заснування школа знаходиться в постійному розвитку.

Навчання відбувається в різноманітних напрямках: від традиційного академічного до сучасного. В программі навчання є рисунок, живопис, композиція, історія мистецтв. Разом з цим розвиваються різні види декоративно-ужиткового мистецтва.

В школі навчаються діти від 6 до 17 років, які постійно приймають участь у конкурсах, фестивалях, пленерах, мистецьких заходах та благодійних акціях та мають численні перемоги.

Сьогодні наша школа – це заклад, в якому панує атмосфера творчості, гармонії та краси.

Все, що відбувається в школі – все це для дітей та заради дітей, завдяки спільним зусиллям висококваліфікованих викладачів та батьків учнів, які підтримують у дітях вогник творчості, залучаючи їх до прекрасного.

Адреса школи:

м. Харків, вулиця Світла, 15

тел.:  (057)364-05-38; (050)30-120-84

e-mail: art-school2@ukr.net

20180530 180649
20180530 180504
20180530 180317