Вітаємо переможців 3-го обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020» у Харківській області!

Завершився 3-й обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020» у Харківській області, в якому взяли участь найактивніші читачі зі всіх бібліотек м. Харкова і Харківської області. Під час всіх етапів конкурсу учасники розповідали про своїх улюблених літературних героїв, ділилися враженнями від прочитаних книг, продемонстрували начитаність і ерудицію та представили цікаві творчі роботи. 

Останній етап конкурсу проходив в онлайн форматі. На Zoom конференції учасники відповідали на питання організаторів, ділилися своїми читацькими вподобаннями та планами на літо.

Найкращими в Харкові стали читачі бібліотек Слобідського та Московського району:
«Суперчитач міста Харкова» – Коваль Артем, учень ліцею № 173, читач Центральної дитячої бібліотеки

Друге місце зайняли Приходько Єлизавета, учениця ліцею № 112, читачка Центральної бібліотеки ім.І.С.Тургенєва та Макаренко Софія (ЦБС Московського району)

Хвилювання вже позаду, пишаємось нашими переможцями і бажаємо активного літа, позитивних емоцій та яскравих вражень від нових книжок!

Переможці та всі учасники 3-го обласного етапу Конкурсу отримають грамоти та дипломи від Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Довідка:
Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі «Книгоманія» у Львові побував 791 переможець з усіх областей України.

бібліотеки, Департамент культури Харківської міської ради, Книгоманія 2020