Творча фото-відео майстерня Artlab провела тематичний фотосет «Квиток у дитинство»

До 65-річчя відкриття першого Діснейленду  — популярного тематичного парку розваг, мрії всіх дітей і дорослих, Творча фото-відео майстерня Artlab Центральної бібліотеки ім. І.С. Тургенєва Слобідського району запропонувала шанувальникам казок і мультфільмів незвичайний фотосет та відтворила у книгозбірні світ Волта Діснея. Завдяки Діснею з’явилися нові казкові персонажі та ожили вже улюблені герої казок, а персонажі мультфільмів втілилися в іграшки та модні речі. Розповісти про людину, яка створила себе сама, досягла успіху та змінила сферу анімаційного кіно, допомогла автобіографічна книжка для дітей «Волт Дісней». Біографія Волта Діснея щаслива та повчальна водночас, захоплює з перших рядків, мотивує бути сміливими та вірити у власну справу.

Країна Волта Діснея — невичерпне джерело для фантазії та творчого польоту. Учасники фотосету обрали образи, придумали сюжети улюблених диснеївських персонажів, підготували костюми, а творча майстерня Artlab створила тематичну фотозону та провела оригінальну  фотозйомку  з використанням мультимедійного проєктору. Зображення підбирали в залежності від уподобань дітлахів, потім його проєктували на екран і у результаті з’явилися оригінальні фото.

Чарівні казки Діснея, іграшки, музика з відомих мультфільмів, дитячі посмішки, натхнення й політ фантазії  — такою була атмосфера незвичайного фотосету.

Якщо ви ніколи не читали біографію Волта Діснея — зробіть це зараз спільно з дитиною! Обов’язково подивіться мультфільми зі списку в кінці книжки про Волта Діснея і проведітьчас разом!

IMG 8402 ф
IMG 8491 ф
IMG 8438 ф
IMG 8425 ф
IMG 8400 ф
IMG 8389 ф
IMG 8384 ф
IMG 8365 ф
IMG 8351 ф
IMG 8341 ф
IMG 8332 ф
IMG 8308 ф
IMG 8294 ф
IMG 8246 ф
IMG 8240 ф
IMG 8228 ф

Учасники фотосету “Квиток у дитинство” до Дня народження Діснейленду отримали подарунки за креативні lookи діснеївських героїв!

Фото Диснейленд 1
Фото Диснейленд 2
Фото Диснейленд 3

Щиро дякуємо всім учасникам та нашому партнеру Корпорація “Ранок” за чудові настільні ігри.

 

бібліотека, Департамент культури Харківської міської ради, Творча майстерня Artlab