Інформативний та корисний: книжковий блог від Центральної бібліотеки ім. Д. І. Писарєва Немишлянського р-ну м. Харкова

Публічні бібліотеки Харкова активно освоюють нові форми спілкування з читачами. Одним із найважливіших аспектів створення книжкових бібліотечних блогів є побудова емоційного зв’язку з користувачем (читачем) завдяки інформації, яка публікується авторами бібліотечних  блогів, про нові книжки, життя бібліотеки та бібліотечну справу. Вплив книжкових блогерів росте з кожним днем, саме вони формують навколо себе активну спільноту, допомагають орієнтуватися в світі новинок, але, на відміну від літературних критиків, читають та пропонують тільки те, що їм цікаво.

У травні Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва ЦБС Немишлянського р-ну м. Харкова презентувала книжковий блог «від бібліотекарів-ентузіастів».

Блог створено на сайті YouTube на власному каналі Центральної бібліотеки ім. Д. І. Писарєва. Ведуча блогу, автор ідеї та головний керівник проекту – завідувачка відділу обслуговування Обідіхіна Анна – кожного разу створює неповторний книжковий огляд, який не лише дає глядачам повномірну інформацію про конкретну книжку, але й допомагає вирішити, наскільки вона підходить читачу по стилю. Уся література, що висвітлюється у блозі ретельно підібрана працівниками бібліотеки, опираючись на кращі світові відгуки та нагороди.

Хоча проект було започатковано нещодавно, блог уже налічує шість книжкових оглядів. А саме:

Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва запрошує усіх, хто цікавиться якісною та яскравою літературою до перегляду нашого блогу, який регулярно оновлюється новими книжковими оглядами та створений, щоб тішити та надихати наших користувачів. Переглянути наш канал можна за посиланням здесь

блог книжковий фото 4 Ф
блог книжковий фото 3 Ф
блог книжковий фото 2 Ф
блог книжковий фото 1 Ф

бібліотеки, бібліотечний блог, Департамент культури Харківської міської ради