Бібліотечний онлайн проєкт «Європейський марафон»

В умовах пандемії книгозбірні шукають нові форми роботи та можливості комунікації зі своїми користувачами. Інтернет розширює комунікативні канали у віртуальному інформаційному просторі, а соціальні мережі дозволяють оперативно надавати інформацію широкому колу користувачів, інформувати про події, що відбуваються у бібліотеках, орієнтуватися на запит громади, аналізувати важливість роботи працівників бібліотеки в різних напрямках діяльності, а також отримувати інтерактивний зворотний зв’язок.

Пункт Європейської Інформації Центральної бібліотеки ім.І.С. Тургенєва Слобідського району започаткував онлайн проєкт «Європейський марафон». Проєкт створений з метою поширення знань про країни ЄС, забезпечення доступу до інформаційних ресурсів та для активної суспільної дискусії щодо різних аспектів процесу європейської інтеграції України.

Першою країною на мапі наших віртуальних подорожей стала Фінляндія. Фінляндія — країна щасливих людей, вже третій рік поспіль очолює рейтинг країн світу за рівнем щастя. Протягом дня 23 липня на Фейсбук сторінці книгозбірні розміщувалися інформаційно-ілюстративні матеріали, власний медіаконтент про країну, її устрій, традиції, культуру, про освіту і бібліотеки, що визначені найкращими у світі.

Промоція фінських авторів та книжок про Фінляндію, що є у фонді бібліотеки, книжкові віртуальні виставки, буктрейлери, віртуальні мандрівки, презентації, світлини природи, вікторини й тести, цікаві факти про екологію, освіту, культуру та побут, літературу, музику – таким було розмаїття матеріалів, що публікувалися у соцмережі протягом дня. Для активної участі й зацікавленості користувачів було оголошено конкурс на кращу атмосферну світлину, пов’язану з Фінляндією.

10
9
8
7
6
5
4
1

Європейський марафон відбувся в онлайн форматі, але до нього долучились і читачі, які завітали в цей день до бібліотеки.

33 ф
33 (3) ф
33 (2) ф
33 (1) ф
04 ф
03 Ф
02 ф
01 ф

Слідкуйте за перебігом проєкту «Європейський марафон» на Фейсбук сторінці Центральної бібліотеки ім.Тургенєва! Докладніше тут

 

бібліотеки, Департамент культури Харківської міської ради, Європейський марафон