Муніципальний центр культури та аматорського мистецтва відкрив новий творчий сезон

Цього року Муніципальний центр культури та аматорського мистецтва (МЦКАМ) відкриває творчий сезон низкою концертних виступів на яких свою майстерність покаже плеяда славетних творчих колективів закладу.

4 вересня відбувся перший творчий захід у рамках проведення Дня відкритих дверей у МЦКАМ, а саме: концерт народного українського хору «Світанок» (керівник Василь Салевич, заслужений працівник культури України). Усім глядачам та особливо поціновувачам української народної пісні концерт прийшовся до душі. Зазначимо, що цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями та необхідністю дотримання умов соціальної безпеки було кардінально змінено формат проведення заходів. Всі виступи наших артистів відбуватимуться на свіжому повітрі у ПАРКУ Основ’янського району. Новий формат дарує артистам і глядачам справжнє живе спілкування та надає можливість встановити більш тепли та довірчі стосунки.

Запрошуємо відвідати наступні концертні програми що пройдуть у ПАРКУ Основ’янського району (вул. Плеханівська, 11):

– 09.09 – циркова студія “Дружба”, (керівник Валентина Орєхова);
– 11.09 – народний хор російської пісні, (керівник Микола Шипков, заслужений працівник культури України);
– 16.09 – народний ансамбль танцю “Зорицвіт” (керівник Каріне Редько) та вокальна студія МЦКАМ (керівник Аліна Нікітенко);
– 19.09 – зразковий театр дітей “Тимур” ім. В. Сідіна (керівник — Антон Жиляков) та зразковий ансамбль танцю “Мрія” (керівники: Людмила Бартош, Світлана Гончаренко).

Метою проведення мистецьких заходів є популяризація різних жанрів творчості, підвищення виконавської майстерності солістів і творчих колективів та залучення широкого кола мешканців м.Харкова, різних вікових категорій до занять у гуртках художньої самодіяльності МЦКАМ.
Творчий марафон колективів буде супроводжуватися виступом Анастасії Шинкаренко директора Муніципального центру культури та аматорського мистецтва, яка розповість про особливості цьогорічної творчої діяльності МЦКАМ, а також зустріччю з керівниками колективів художньої самодіяльності, які проводять набір учасників до своїх творчих колективів.

Довідково. З анонсуванням презентацій творчих заходів та графіком їх проведення можна ознайомитися на офіційній сторінці МЦКАМ у Фейсбук.
Для уточнення інформації просимо звертатися за телефоном: 732-49-41 (художній відділ)

МЦКАМ свiтанок
МЦКАМ 2020 09 04 17 38 27
МЦКАМ 2020 08 19 11 20 33
МЦКАМ 2020 07 03 17 59 23
МЦКАМ 2020 07 03 17 58 24

Департамент культури Харківської міської ради, концерт, муніципальний центр культури та аматорського мистецтва