Працівники культури міста Харкова відзначили своє професійне свято ‒ День працівника культури та аматорів народного мистецтв

9 листопада у приміщенні Харківського муніципального культурного центру (вул. Плеханівська, 77) працівники культури міста відзначили своє професійне свято.  Упевнени, що всі, хто працює у царині культури ‒ яскраві, захоплені, ініціативні особистості. У нашої професії немає байдужих і випадкових людей. Ця робота для тих, у кого є талант і покликання, сильний характер та велика душа. Слова пошани та подяки за творчу роботу, особистий внесок кожного в збереження культурних традицій пролунали від заступника директора Департаменту культури Харківської міської ради Тетяни Василівни Мараховської. У своєму привітанні вона підкреслила: «Незважаючи на непростий час наші діти продовжують брати участь і перемагати на конкурсах, установи культури реалізовують нові проєкти, розробляють свої методики роботи в нових умовах, ми зберегли мережу установ. В цьому році відзначили свої ювілеї: Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім. К.С. Станіславського відсвяткувала своє 65-річчя; Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва ЦБС Слобідського району і Бібліотека-філія №17 для осіб з вадами зору ЦБС Шевченківського району відзначили 70 років існування; Школа сучасних театрально-сценічних напрямів – 30 років. Викладач Дитячої школи мистецтв №4 ім. М.Д. Леонтовича Ганна Сиротіна стала одним з переможців міського конкурсу «Молода людина року».

Тетяна Мараховська засвідчила, що сфера культури в нашому місті успішно розвивається. І в цьому, безперечно, заслуга і високий професіоналізм наших працівників, кращі з яких були відзначені грамотами та подяками Харківської міської ради та Департаменту культури.

День культуры 09112020 Г 3
День культуры 09112020 8
День культуры 09112020 6
День культуры 09112020 5

Церемонія нагородження закінчилася феєричним спектаклем, який став чудовим подарунком працівникам культури до їхнього професійного свята. Артисти Харківського молодіжного театру «Мадригал» подарували глядачам задоволення, радість, наснагу і звичайно, енергію свята творчості.

Легенда 09112020 1
Легенда 09112020 3
Легенда 09112020 5
Легенда 09112020 8

День працівника культури, Департамент культури Харківської міської ради