Учні Дитячої мистецької школи №3 вітають харків’ян з Днем гідності та Свободи

Дитяча школа мистецтв №3 м. Харкова приєднується до привітань з Днем Гідності та Свободи на адресу всього українського суспільства. Єдність та свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб. Хай береже нас усіх Господь і слава йому за нашу прекрасну країну – Україну!

Хоровий колектив Дитячої школи мистецтв №3 вперше взяв участь у створенні відеоролика на пісню “Надія, Віра і Любов” харківської композиторки Людмили Вишневської. Прем’єру відеоролика на слова патріотичної пісні приурочили до державного свята День Гідності та Свободи, яке відзначається в Україні з 2014 року.

За словами керівника хорового колективу та директора ДШМ №3 Вікторії Ріпко: “Патріотичне виховання молоді є важливою та необхідною складовою сучасної мистецької освіти для розвитку нашої країни. Пісня композиторки Людмили Вишневської дуже подобається дітям та входить в репертуар багатьох виконавців та різних хорових колективів, цю композицію можна вважати візитною карткою Харкова” У супроводі хору сольну партію пісні виконав український музикант Марк Сердюк. Подивитися відеопривітання можна за посиланням

Довідка:

Марк Сердюк – лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів; отримав дві вищі музичні освіти за спеціальністю “фортепіано” (ХНУМ ім. Котляревського, клас професора, народної артистки України Вєркіної Т.Б.) та “академічний вокал” у Бернському університеті мистецтв (Швейцарія). У 2016 році дебютував в партії Альфреда в опері “Травіата” Дж. Верді у Дніпропетровському театрі опери та балету. Марк Сердюк є призером престижних музичних конкурсів “Oper Schloss Hallwyl” и “Opernspiele Munot” (Швейцарія, 2017). Протягом 2018-2019 концертного сезону Марк Сердюк проходив стажування у м. Валенсія (Іспанія) під керівництвом всесвітньо відомого оперного співака Пласідо Домінго. Марк Сердюк виконував сольні партії в закордонних постановках вистав “Чарівна флейта” Моцарта, “Летюча Миша” Штрауса, “Попелюшка” Россіні, “Любовний напій” Доніцетті та ін. У 2019 році Марк Сердюк дебютував в партії Понга у опері “Турандот” Пуччіні у постановці театру “ Palau de les Arts Reina Sofía” у м. Валенсія (Іспанія). Зараз працює у Харкові.

День Гідності та Свободи, Департамент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №3