Учні та викладачі хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6 завоювали чемпіонські титули на європейському та всеукраїнському чемпіонатах з чирлідингу – 2020

Чемпіонат України з чирлідингу, який традиційно проводився під егідою Федерації чирлідингу і чирспорту України, приніс чемпіонські титули команді школи.З огляду на нинішній онлайн формат змагань, авторитетна суддівська колегія оцінювала відео з виступами заявлених учасників. Але для широкого загалу було проведено трансляцію змагань і все охочі спостерігали за відеовиступами учасників. До того ж, у прямому ефірі ведучі спілкувалися з дітьми та тренерами у режимі конференції, ділилися коментарями про побачене, ближче знайомилися з командами та окремими учасниками змагань. Такий формат відеотрансляції створював ефект максимальної присутності і був цікавий усім сторонам, які прийняли в ньому участь.

Під час трансляції були названі переможці змагань. Серед них ‒ учні хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6, які стали чемпіонами України в номінаціях Cheer Dance Show Minis (3‒5 класи) і Urban Cheer Junior (6‒7 класи). Це 27 талановитих дівчаток, які з великою зацікавленістю займаються хореографією. На їх рахунку чимало досягнень. Кожна нова перемога додає їм досвіду та знань, впевненості та натхнення. Чемпіонські титули 2020 року на всеукраїнському чемпіонаті – ще одна сходинка на шляху до майстерності й досконалості.

А на відеочемпіонаті Європи 2020 по чирлідингу чемпіонами стали їх викладачі: Марія Олександрівна Бурмакіна та Анастасія Сергіївна Поліщук. Вони успішно пройшли відбір на чемпіонат, перепусткою до якого слугували відеоролики із записом конкурсних програм, високо оцінених членами журі. Цей турнір викликав велику зацікавленість: учасниками змагань стали 63 дуети чирлідерів з України, Литви, Латвії, Росії, Польщі.

На сайті Європейської Асоціації чирлідингу відбулася трансляція European Video Cheerleading Championships 2020 року, проведеного European Cheerleading Association.

До вже наявних у наших викладачів титулів і перемог нинішній чемпіонат додав нові:

  • Марія Бурмакіна ‒ тренер чемпіонів Європи та чемпіонка Європи 2020 в номінації Urban Cheer Double Masters;
  • Анастасія Поліщук ‒ чемпіонка Європи 2020 в номінації Urban Cheer Double Senior.

Вітаємо наших чемпіонів ‒ учнів та педагогів дитячої школи мистецтв №6, радіємо їх новим вагомим досягненням на престижних турнірах з чирлідингу! Так тримати!

Депратмент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №6, чирлідинг