Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк» представила свій звітний концерт

27 листопада у приміщенні Муніципального центру культурних ініціатив (вул. Скрипника, 7) Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк» показала свою звітну концертну програму. Виставу було проведено з дотриманням глядачами та учасниками протиепідемічних норм та заходів.

Девіз студії «Старий цирк» ‒ «Мистецтво цирку цікаво для всіх». Юни виконавці продемонстрували свої таланти у багатожанровому світі циркового мистецтва. Публіка у залі дивилася чудові номери, затамувавши подих від захоплення майстерністю і сміливістю дітей. Яскраве феєричне видовище принесло велике задоволення глядачам та учасникам.

Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк засновано в 1998 році. Художній керівник студії ‒  Світлана Момот. Керівник ‒ Дмитро Лико

У студії «Старий цирк» захоплено опановують циркове мистецтво понад 100 дітей у віці від 5 до 18 років. Заняття сприяють розвитку таких навичок, як гнучкість, фізична сила, координація, здатність до імпровізації, вміння поводитися на публіці, творчу уяву,  акторську майстерність.

Студія є володарем Гран-Прі та лауреатом міжнародних фестивалів циркового мистецтва в Варшаві, Лугано, Будапешті, лауреатом міжнародного проєкту дитячого циркового Євробачення «Магія цирку» в Женеві, фіналістом телепроєктів «Україна має талант» та «Континент талантів», володарем спеціальних нагород Державної циркової компанії України та Національного цирку України. Юні артисти студії ‒ учасники талант-шоу «Круче всех» в Україні, Італії, Словакії, Франції, Сполучених Штатах Америки.

Випускники студії працюють в багатьох відомих цирках світу, в тому числі в міжнародному цирку «Дю Солей» (Cirque du Soleil).

изображение Viber 2020 11 26 23 04 12
изображение Viber 2020 11 26 23 04 13
изображение Viber 2020 11 26 23 04 14
изображение Viber 2020 11 26 23 04 18

Депратмент культури Харківської міської ради, Дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк»