Виступи учасників театральних колективів Будинку культури Індустріального району 

Будинок культури Індустріального району продовжує працювати. Необхідність суворо дотримуватися санітарних та протиепідемічних вимог передбачає зміни в роботі закладу. Деякі проєкти та заходи довелося скасувати чи неодноразово переносити. Багато залікових та відкритих уроків проходили без глядачів та у скороченому варіанті. Але навіть в умовах карантинних обмежень десь вирує життя та творчість. Лише в останні дні листопаду у Будинку культури було проведено низку цікавих заходів.

20 листопада у приміщенні Будинку культури Індустріального району відбувся виступ середньої і старшої групи театрального колективу «Джерело». Учасники виступили перед батьками, рідними і друзями з театралізованою казкою С.Я. Маршака «Кицькин дім» та інсценівкою за твором А.П. Чехова «Наречений і папінька». Юні актори отримали гарячі аплодисменти та схвальні відгуки глядачів.

22 листопада 2020 року учасники театрального колективу «Джерело» Ілля Гумела і Вероніка Вяткіна взяли участь в онлайн акції до Дня Гідності та Свободи, організованою КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва».

изображение Viber 2020 11 26 12 53 5
изображение Viber 2020 11 26 12 53
изображение Viber 2020 11 26 12
изображение Viber 2020 11 26 1

будинок культури Індустріального району, Депратмент культури Харківської міської ради