Міська щорічна художня виставка «Любому Харкову присвячується!»

18 листопада 2020 року відкрилась Міська щорічна художня виставка «Любому Харкову присвячується!». Цей значний проєкт започатковано комунальним початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів» за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради у 2018 році у рамках святкування Дня міста.

Два роки виставка «Любому Харкову присвячується!» з великим успіхом проходила на кращих виставкових майданчиках міста ‒ у Харківській художній галереї ім. С.І. Васильківського та Харківському художньому музеї. Цьогоріч, з огляду на дотримання вимог протиепідемічних заходів, виставку було організовано в онлайн-форматі.

В експозиції електронного каталогу представлено 145 робіт 112 авторів. Це учні та викладачі Школи сучасних театрально-сценічних напрямів, Харківської дитячої художньої школи №1 імені І.Ю. Рєпіна, Дитячої художньої школи №2 імені П.О. Левченка, Дитячої художньої школи №3 та Харківського приватного академічного художнього ліцею.  Подивиться онлайн експозицію виставки «Любому Харкову присвячується!» можна  тут

Харків – цікаве, мальовниче та по-справжньому унікальне місто. Його люди такі різні: за віком, освітою, переконаннями, але водночас такі схожі. Адже всі разом вони – харків’яни, які пишаються своїм містом, створюють його таким, яким хочуть бачити, щоб жити та насолоджуватися його красою.

Запрошуємо всіх харків’ян та гостей міста здійснити прогулянку у віртуальному галерейному просторі, де ви очима дітей побачите відомих людей, знайомі вулиці, парки, будівлі та визначні місця нашого любого Харкова.

Докладніше про відкриття виставки тут

Левіна Кароліна Харківський етюд
Єрмолаєва Поліна Університетська гірка
Глушич Лариса Олександрівна ХТЗ. Весняний дощ
Агуреєва Вікторія Харківський голова Урюпін збирає кошти на заснування Університету
Чудіна Маряна Свято Благовіщенський кафедральний собор та Свято Покровський чоловічий монастир
Сидоршин Георгій Дитячий майданчик
Пасечник Варвара Харківський яхт клуб
Нестеренко Аліса Харків крізь калейдоскоп часу
Липова Віолетта Сонячний Харків
Глушич Лариса Олександрівна ХТЗ. Весняний дощ
Литвиненко Владислав Сергійович Харківські миттєвості літа та осені. Аркуш II
Литвиненко Владислав Сергійович Харківські миттєвості літа та осені. Аркуш I

Департамент культури Харківської міської ради, Любому Харкову присвячується, художня виставка, Школа сучасних театрально-сценічних напрямів