Новорічне привітання від учнів та педагогів Дитячої музичної школи №8 ім. Гайдамаки

Новий рік — це казкове свято і ми самі можемо стати чарівниками в ньому. Кожен рік напередодні новорічних свят учні та викладачі Дитячої музичної школи №8 ім. П.Д. Гайдамаки проводять для батьків та гостей чудовий концерт «Різдвяні дива в музичній школі», сповнений яскравими та радісними виступами солістів та колективів школи.

Очікування казки та здійснення мрій відбувається на сцені, яка прикрашена ялинкою, гірляндами з яскравими вогниками. Класичні та сучасні звучання творів наповнюють по-зимовому таємничу та різноманітну концертну програму шкільного свята, яке триває майже півтори години!

Але в цьому році через карантинні обмеження традиційний зимовий концерт відбувся в онлайн форматі. Учні із задоволенням записували свої виступи, від щирого серця бажали щасливого Нового року та Різдва Христого. Кращі музичні виступи лунають у святковому привітанні, яке наша школа відправила в ефір для батьків, дітей та колег. Переглянути відео можна тут

Впевнені, що музичні хвилі побажань торкнуться кожного і серця наповняться добротою, любов’ю та теплом! Всім збажаємо здоров’я, нових почуттів, добрих змін, мира та злагоди!

ДМШ8 Новогодний конц 141220 1 ф
ДМШ8 Новогодний конц 141220 2 ф
ДМШ8 Новогодний конц 141220 3 ф

 

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча музична школа №8, новорічні заходи