Новорічний концерт «Щоб хороше та на все!..» Театру народної музики України «Обереги»

14 грудня 2020 року у Муніципальному центрі культурних ініціатив (вул. Скрипника,7) Театр народної музики України «Обереги» подарував харків’янам чудове музичне привітання з нагоди Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христого, а саме незабутній концерт «Щоб хороше та на все!..»

Театр народної музики України «Обереги» є справжньою мистецькою окрасою міста Харкова та по праву належить до його найкращих колективів. У першій частині концерту пролунали українські народні пісні та музика Слобожанського краю («Ой там за лісочком», «Цвіте терен», «Руса коса», «Жартівливі коломийки»). У другій – разом з провідним драматичним артистом Харкова Миколою Мохом , який виступив у ролі Святого Миколая разом з дитячою студією театру «Обереги» колектив привітав всіх глядачів з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Тут прозвучали відомі українські колядки: «Нова радість стала», відомий на весь світ «Щедрик» Миколи Леонтовича, сучасна хорова мініатюра «Коляда – колядка» та інші колядки і щедрівки.

Оркестрова група театру відзначилась багатогранним супроводом та «Березнянкою» – фантазією на гуцульські теми для цимбали та оркестру.

Театру народної музики України «Обереги» вдалося створити справжнє свято народного мистецтва.  Цей незабутній вечір надовго залишиться у серцях усіх глядачів, які мали щасливу нагоду бути присутніми на концерті.

Обереги концерт 141220 1
Обереги концерт 141220 2
Обереги концерт 141220 3
Обереги концерт 141220 4
Обереги концерт 141220 9 (2)
Обереги концерт 141220 10

Департамент культури Харківської міської ради, концерт, Театр народної музики України «Обереги»