Ювілейна виставка учнів та викладачів Дитячої художньої школи №2 імені П.О. Левченка «Різдвяний подарунок Слобожанщині»

Учні і викладачі Дитячої художньої школи №2 ім. П.О. Левченка запрошують на велику виставку своїх художніх робіт, присвячену 45-річчю від дня заснування навчального закладу. Захід проходить в межах проєкту Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

ДХШ№2 выставка юбилей 122020
ДХШ№2 выставка юбилей 122020 2
ДХШ№2 выставка юбилей 122020 3
ДХШ№2 выставка юбилей 122020 6
ДХШ№2 выставка юбилей 122020 5
ДХШ№2 выставка юбилей 122020 4

Ювілейна виставка презентує понад 150 робіт учнів Дитячої художньої школи № 2 ім. П.  О.Левченка. Авторам від 6 до 17 років. Роботи виконані у різних техніках, в майстернях різних викладачів. Але в єдину експозицію їх об’єднує неодмінно добрий, яскравий, глибокий, несподіваний світ дитячих мрій, фантазії та щастя, який неодмінно обдарує відвідувачів позитивними емоціями й наблизить до такого близького і далекого світу, з якого ми усі вийшли. Нашого світу. Світу дитинства.

Виставка працює з 24 грудня по 06 січня 2021 року з 11.00 до 19.00 в одному з провідних виставкових майданчиків міста – галереї «Мистецтво Слобожанщини» (площа Свободи 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх, вхід зі сторони площі Свободи). Вхід вільний.

ДХШ№2 выставка юбилей 45 1
ДХШ№2 выставка юбилей 45 2
ДХШ№2 выставка юбилей 45 3
ДХШ№2 выставка юбилей 45 4
ДХШ№2 выставка юбилей 45 5
ДХШ№2 выставка юбилей 45 6

Запрошуємо Вас до світу дитячої творчості!

Докладніше про школу

У вересні 1975 року школа вперше відкрила свої двері маленьким художникам. За 45 років підготовлено багато чудових учнів, які із вдячністю згадують роки, що проведені за шкільним мольбертом. Серед випускників школи є професійні митці, мистецтвознавці, а також люди абсолютно інших професій. Але всіх їх ріднить любов до величного світу Мистецтва, яку з незмінною турботою і закоханістю у свою справу, послідовно рік від року їм прищеплювали викладачі школи.

На цей час у школі навчаються 400 учнів, працюють 15 висококваліфікованих педагогічних працівників. Художнє навчання здійснюється в різноманітних напрямках – від традиційного, академічного малюнка, живопису до різних графічних прийомів, які учні потім використовують у своїх творчих композиціях, дипломних роботах. Розвиваються інші види декоративно-ужиткового мистецтва (гобелен, батик, писанкарство, розпис, графічні техніки ).

За останні роки школа досягла значних перемог. Учні часто стають переможцями у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних виставках, конкурсах, фестивалях образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Провідні викладачі школи є членами Національної Спілки художників України, беруть участь у виставках, пленерах, мають персональні виставки.

Департамент культури Харківської міської ради, Дитяча художня школа № 2 ім. П.О.Левченка, художня виставка