Прем’єра вистави зразкового театру дітей «Тимур» ім.В. Сідіна «Еверест»

З 27 грудня по 06 січня у комунальному закладі культури «Муніципальний центр культури та аматорського мистецтва» зразковий театр дітей «Тимур» ім.В. Сідіна презентує свою нову виставу «Еверест». Керівники театру Антон Жиляков й Варвара Сідіна створили оригінальну за текстом виставу  за світовим бестселером Рональда Сміта «Пік».

Цього року вихованці Василя Євгеновича запалять у серцях глядачів нову зірку віри, надії та любові, заклавши у виставу головну ідею: «Людина має крокувати вперед, чогось прагнути й втілювати свої мрії в життя — у кожного з нас є своя вершина світу!»

Вистава «Еверест» є продовженням доброї традиції «Тимурівців» під час різдвяних свят нагадати харків’янам про головні цінності життя — любов, співчуття, добро, а також роздум про ціну слави, чи варто платити життям за можливість опинитися на вершині світу — Евересті та здобути бажану славу.

Вперше 44 роки тому творець і батько театру Василь Євгенович Сідін випустив у світ першу різдвяну виставу зі своїми шибениками-тимурівцями… і так, як на небі засяяла Різдвяна зірка, так на сцені – народилася своя історія… історія безлічі вистав, що дістають до глибин душі і змушують робити добрі справи прямо тут і зараз!

Вистава «Еверест» — це проєкт, реалізований за підтримки Українського Культурного Фонду. Вперше в історії театру «Тимур» вистава йде українською мовою. Виходу цього проєкту у світ передували довгі та кропіткі тренування у залах зі спорядженням. Діти-актори готувалися віддано та натхненно працювали, щоб подарувати харків’янам справжнє диво.

Декорації, які вище сценічного простору, справжнє альпіністське спорядження і фірмова прониклива до глибини душі гра акторів театру «Тимур» складають незабутнє враження на всі новорічні і Різдвяні свята.

Эверест премьера 6
Эверест премьера 4
Эверест премьера 3
Эверест премьера 7

Департамент культури Харківської міської ради, муніципальний центр культури та аматорського мистецтва, театр "Тимур"