Віртуальна виставка творчих робіт «Диво з нитки й бісеру» у бібліотеці-філії №40 сімейного читання ЦБС Індустріального району

18 січня року в Хобі-центрі бібліотеки-філії (вул. Плиткова, 19) презентували персональну виставку творчих робіт «Диво з нитки й бісеру» Людмили Степанівни Тур. Майстриня неодноразово з великим успіхом демонструвала  свої твори у бібліотеці-філії №40. В умовах протиепідемічних обмежень  виставка  є віртуальною й проводиться в онлайн форматі. Переглянути виставку можна тут.  Людмила Тур почала вишивати у зрілому віці, коли вийшла на пенсію і вже 12 років не розлучається з мистецтвом вишивання. Спочатку це були вишивки нитками, згодом прийшло захоплення бісером. Зараз у майстрині вже понад 70 робіт та безліч  мрій і творчих задумів. Дякуємо Людмилі Степанівні за надані роботи та бажаємо здоров’я і творчого натхнення!

Довідка:            Хобі-центр  є неформальним об’єднанням творчих людей, що існує з 2013 року в бібліотеці-філії № 40 сімейного читання Індустріального району Харкова. В його роботі беруть участь користувачі бібліотеки та жителі району, які захоплюються рукоділлям, малюванням, мистецтвом втинання та іншим видом творчості. Хобі-центр бібліотеки також співпрацює з учнями харківських загальноосвітніх шкіл №№ 40, 118, клубами за місцем проживання «Искатель», «Мрія», організовуючи різноманітні творчі  заходи та уроки.

бібліотека, виставка, вишивка, Департамент культури Харківської міської ради