Підсумки ІІІ Відкритого конкурсу театрально-сценічного мистецтва малих форм «ЛЕТИ!»

Наприкінці грудня 2020 року завершився ІІІ Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм «ЛЕТИ!». У конкурсі взяли участь учні мистецьких шкіл, палаців та центрів дитячої творчості із різних міст України – Харкова, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Ужгорода, Кривого Рогу, Чернівців, Ковеля, Конотопа та областей – Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Волинської, Луганської. Цього року захід вперше проходив онлайн. Саме це дало змогу розширити кордони конкурсу та познайомитися з новими учасниками.

Діти у віці від 6 до 18 років представили свої номери та роботи в номінаціях: «Малі театральні форми», «Художнє слово», «Хореографія», «Вокал», «Сценографія», «Кіно-, телемистецтво», «Мультиплікація». У конкурсі взяли участь близько 940 дітей та підлітків. В журі конкурсу увійшли провідні спеціалісти культури і мистецтва України, викладачі ХНУМ ім. І.П. Котляревського, ХДАК, ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Харківського художнього училища, Харківського музичного фахового коледжу ім. Б.М.Лятошинського, Харківського фахового вищого коледжу мистецтв. 

Визначення та нагородження переможців Конкурсу «ЛЕТИ!» проводилося по кожній номінації та віковій категорії. За рішенням компетентного журі фіналістам конкурсу було присуджено:

  • Гран-прі – 7 переможців (4 колективи, 3 солісти);
  • Лауреати І ступеня – 45 переможців (19 колективів, 26 солістів);
  • Лауреати ІІ ступеня – 60 переможців (34 колективи, 26 солістів);
  • Лауреати ІІІ ступеня – 56 переможців (26 колективів, 30 солістів);
  • Дипломанти – 68 учасників (14 колективів, 54 солісти).

Департамент культури Харківської міської ради, конкурс, Школа сучасних театрально-сценічних напрямів