Перший відкритий конкурс-фестиваль «Shakhman music competition»

У квітні 2021 року у Дитячий музичної школи №9 ім. В.І. Сокальського за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради відбувся Перший відкритий конкурс-фестиваль «Shakhman music competition».

Він зібрав у творче коло юних виконавців на духових та ударних інструментах. Незважаючи на нові реалії життя, цей конкурс став справжнім святом духової музики, відкриттям нових талантів.

Ідея конкурсу народилася в Ігоря Володимировича Шахмана – професора по класу кларнета Університету Портленда (США), в минулому нашого земляка та сина видатного викладача-методиста, музиканта з великої літери, Володимира Шахмана, на честь якого і було  названо конкурс-фестиваль духової музики.

У заході брали участь 100 конкурсантів з різних куточків України: Києва, Полтави, Сєвєродонецька, Чернівецької області, Харкова.

Авторитетне журі конкурсу, що складалося із відомих викладачів та музикантів-виконавців, присудило Гран-прі учню ДШМ № 3 (м. Харків) Шейко Федору (тромбон). Викладач Басараб О.В., концертмейстер Рожкова М.В. Переглянути можна тут 

Сподіваємося, що Перший відкритий конкурс-фестиваль «Shakhman music competition» стане доброю традицією, яка буде сприяти розвитку музичної культури України та відкриттю нових яскравих талантів!

Шахман кубок 2 ок
Шахман 4
Шахман 3
Шахман 1

Shakhman music competition, Департамент культури Харківська міська рада, дитяча музична школа №9, конкурс