Калейдоскоп бібліотечних справ: кращі заходи у бібліотеках Індустріального району

Відеопрезентація книги Оле Лейсена «Правдива історія адмірала Брехунеля» відбулася 28 квітня у Центральній дитячій бібліотеці (пр. Індустріальний, 22). Чи знаєте ви, що таке «паперове кіно?» Ні? От і ми не знали, доки не отримали від Видавничого дому «Розумна дитина» книгу Оле Лейсена «Правдива історія адмірала Брехунеля», яку видавництво представило як книгу-фільм або «паперове кіно». Сказати, що це цікава книга – то майже нічого не сказати. Без перебільшення – шедевр у цьому жанрі. Вона – про нескінченні пригоди, морські глибини, острови, скарби, тварин і птахів, арктичні простори та спекотні пустелі, справжню дружбу, а ще тут багато-багато гумору. Сюжет незвичайний, динамічний та кумедний одночасно. Гумор майже на кожній сторінці! Події книги розвиваються дуже стрімко. «Так це ж фільм на папері!» – вирішили у видавництві, тому до роботи запросили ілюстраторів Радну Сахалтуєва та Михайла Александрова. Вийшов справжній шедевр! І саме ілюстрації є родзинкою книги. Неперевершений дизайн та динамічний сюжет захоплюють з першої сторінки. Читай та дивись!

https://fb.watch/58Qv5VNhDs/

27 квітня Центральна дитяча бібліотека (пр. Індустріальний, 22) розпочала цикл подорожей у прямому ефірі «#Мандруємо_Україною». Мова йшла про одне з найдавніших міст Русі – Переяслав, який ще у 907 році згадується як столиця Переяславського князівства. Насичена, цікава, яскрава, драматична історія міста  приваблює  як  дорослих, так і дітей.

https://fb.watch/57EvEjCHOD/

https://fb.watch/57EwLKCmt5/

З 26 квітня в Хобі-центрі бібліотеки сімейного читання № 40 (вул. Плиткова, 19) експонується дивовижна виставка рушників «А на тих рушниках земля рідна моя». На виставці представлено біля 20 яскравих самобутніх робіт, як вишитих самими майстринями, так і наданих із домашніх колекцій. Тут можна побачити та сучасні, і старовинні рушники, одним з яких є унікальний рушник 1910 року. Дякуємо всім учасникам виставки за можливість насолодитися цією красою! Запрошуємо подивитися нашу відео експозицію в супроводі пісні «Рушник» у виконанні Олени Білоконь.

https://www.facebook.com/2111455999089265/videos/310860027091037

1 квітня в бібліотеці-філії № 28 для дітей (вул. Верстатобудівна, 2) до Міжнародного дня гумору було проведено літературні онлайн читання байок, гуморесок та веселих віршиків письменників Слобожанщини «Веселинки на сторінках». Читали бібліотекарі та маленькі читачі.

https://www.facebook.com/watch/?v=28610928301899

бібліотека, Департамент культури Харківської міської ради, заходи, ЦБС Індустріального району