Концерт учнів Дитячої музичної школи №15 ім. В.А. Моцарта в Харківської обласної філармонії

16 травня 2021 року о 19-00 у великому залі Харківської обласної філармонії відбудеться концерт учнів Дитячої музичної школи № 15 ім. В. А. Моцарта з Академічним симфонічним оркестром Харківської фвлармонії. У програмі – концерти для фортепіано з оркестром Й. С. Баха, В. А. Моцарта, Л. Бетховена, Ф. Мендельсона-Бартольді, Й. Гайдна, Л. Брустінова, І. Берковича, Г. Фоглера у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Катерини Гавриленко, Артема Кавцова, Єлизавети Гусевої, Георгія Данільцева, Даун Монці, Максима Цигічка, Мілани Лактіонової, Євгенії Улибіної, Олесі Малікової.

Цей концерт є довгоочікуваною мистецькою подією в культурному житті нашого міста після тривалої карантинної паузи. Незважаючи на пандемію, школа не зрадила традиції щорічного проведення такого складного та відповідального заходу. У важких умовах дистанційного навчання викладачі школи змогли підготувати учнів до серйозного сценічного випробування, яким є виступ з симфонічним оркестром. І це викликає подив та повагу.

Співробітництво ДМШ № 15 ім. В. А. Моцарта та Харківської обласної філармонії триває майже два десятиліття, від початку існування навчального закладу. На найзначніших концертних майданчиках Харкова школа проводить звітні концерти, учні виступають у супроводі органу, симфонічного оркестру.

Депратмент культури Харківської міської ради, Дитяча музична школа №15, концерт, Харківська обласна філармонія