В Муніципальній галереї відкрилася виставка “Кураж-монтаж” дизайнеркі Інни Педан

З 14 по 31 травня в Муніципальній галереї в рамках паралельної програми VI трієнале 4-й Блок проходить виставка Інни Педан “Кураж-монтаж”. За словами автора основна тема виставки це сім кольорів роздумів про життя в колажності техніці. Усі матеріали, використані в проєкті, – природні, винайденні в життєвому середовищі, екологічні. Просторовість і предметність залишаються родзинкою мисткині, яка завжди утримує рівновагу між дизайн-практикою і справжнім мистецтвом

Виставка триватиме: 14.05-31.05 з 11:00 до 19:00 за адресою вул. Чернишевська, 15. Вхід вільний

Нагадуємо про карантинні обмеження. Будьте поважні до вашого здоров’я,  носить маски та дотримуйтеся соціальної дистанції у приміщенні галереї.

Довідка.

Інна Педан народилась у 1979 році. Українська дизайнерка, педагог. Закінчила Харківську державну академію дизайну ти мистецтв (2003). Спеціальність – «Промисловий дизайн», майстерня Остапенко І. Закінчила Магістратуру (2004), аспірантуру (2009). Викладач в Харківської державної академії дизайну та мистецтв, член Союзу Дизайнерів України (з 2005), член спілки художників(з 2018). Дипломант та постійна учасниця українських та міжнародних виставок, конкурсів.

Кураж монтаж 1
Кураж монтаж 2
Кураж монтаж 3

виставка, Департамент культури Харківської міської ради, муніципальна галерея