Калейдоскоп бібліотечних справ: Заходи рамках Тижня «Безпечна країна» у бібліотеках Індустріального району

14 травня Центральна бібліотека ім. А.П. Чехова (вул. Миру, 20) в рамках проєкту «В майбутнє – здоровими та щасливими» разом із шкільним поліцейським Харківської загальноосвітньої школи № 113 Клименко Д. В. провела інформаційне бесіду--попередження «Дитинко, бажаєш цукерку?» стосовно повсякденної безпеки маленьких мешканців нашого району. Діти з цікавістю слухали та розбирали запропоновані ситуації, задавали питання і ніяк не хотіли відпускати людину такої цікавої професії. Такі зустрічі формують у дітей навички безпечної поведінки на вулицях і дорогах, вдома, з незнайомим людьми. Зустріч сподобалась дітям, вони пообіцяли, що будуть дотримуватись правил безпеки.

https://www.facebook.com/BibliotekaChekhova/posts/2965278453731211

13 травня Центральна дитяча бібліотека (пр. Індустріальний, 22) спільно з Харківської загальноосвітньою школою № 71 провела правовий захід «Великі проблеми маленьких громадян». У форматі «питання-відповідь» спілкувалися з членкинею батьківської міської ради О. Шовгенею. Обговорювали нагальні питання, які хвилюють дітей: взаємовідносини з однолітками, вчителями, батьками; говорили про повноваження шкільної ради, зупинились на Конвенції про права дитини. Учні добре впорались з тестами, які їм було запропоновано. Програвали різні життєві ситуації, моделювали поведінку, сперечалися, знаходили спільну мову, висловлювали побажання батькам та вчителям щодо своїх проблем. «Відкритий мікрофон» – саме так ми зазначили формат заходу, і він себе повністю виправдав. Було цікаво і пізнавальне, корисно, до того ж на заході панувала дружня та доброзичлива атмосфера.

12 травня бібліотека-філія №15 для дітей (вул. Бекетова,10) підготувала скриньку порад «Мозаїка твоєї безпеки» до правил поведінки під час літніх канікул. Віршовані корисні повчання від юних читачів бібліотеки допоможуть подбати про безпечність свого відпочинку. Текст цих порад написала Маляренко О.С., бібліотекар бібліотеки-філії №15.

https://www.facebook.com/149828038955371/videos/529299688241813/

11 травня бібліотека-філія № 28 для дітей (вул. Верстатобудівна, 2) в рамках проєкту «В майбутнє – здоровими та щасливими» провела онлайн ігровий калейдоскоп «Веселий Світлофорик». Діти ознайомилися з правилами дорожнього руху, дорожніми знаками, навчилися правильно розуміти призначення сигналів світлофора та прийняли участь в онлайн вікторині.

https://www.facebook.com/biblioteka.detskaya28/posts/1327408114326794

26 травня в Центральній дитячій бібліотеці (пр. Індустріальний, 22) малеча ХЗОШ № 71 зустрілася з чудовою дитячою письменницею, нашою доброю знайомою та завжди бажаною гостею Євою Сольською. Дивовижні враження! Тепла бесіда з дітьми, уривки з казок, веселі вікторини та ігри – це було так цікаво! Лагідні казки заворожують, а веселі запитання заставляють мислити. Наші маленькі друзі впорались дуже швидко! Потім були автографи на пам’ять – жодну дитину Єва не залишила без уваги! А ще дітлахи отримали від неї завдання: написати власну казку.

26 травня бібліотека сімейного читання № 27 (вул. Зубарева, 33) завітала у гості до гуртка декоративно-образотворчого мистецтва «Палітра». Бібліотекарі познайомили дітей з книгою Марійки Луговик «Вовченятко, яке запливло далеко в море». Неймовірні і цікаві пригоди вовчика, яскраві малюнки казкового підводного світу, які можна нескінченно розглядати і постійно знаходити щось нове і цікаве, надихнули дітей намалювати ілюстрації до цієї книги.

https://www.facebook.com/Bibliotekanazubareva33/posts/299882891769281

бібліотеки, Департамент культури Харківської міської ради, проєкт "Безпечна країна", ЦБС Індустріального району