Концертна програма «Енергія українського танцю» до Дня Конституції

24 червня о 19-00 на сцені Великої зали Харківської обласної філармонії (вул. Римарська, 21)  відбудеться концертна програма «Енергія українського танцю» володаря золотих медалей, переможця та лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів Народного ансамблю народного танцю України «Буревісник». У програмі беруть участь заслужений артист України Роман Пасєка та лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів народної музики інструментальне тріо «ЦимБанДо» викладачів Харківської Державної академії культури.

Концертна програма присвячується 25-річчю Конституції України та відбудеться за підтримки Харківської обласної філармонії та сприяння Департаменту культури Харківської міської ради.

До програми концерту увійшли сім хореографічних композицій і танців Слобожанського краю, які здійснені на матеріалі Харківської та Сумської областей (відбудеться прем’єра двох хореографічних композицій), п’ять музичних творів українських сучасних авторів в обробці музикантів інструментального тріо, чотири пісні українських авторів. Тривалість концерту 1 година 25 хвилин.    Чекаємо на Вас!

ансамбль танцю "Буревісник", Департамент культури Харківської міської ради, концертб День Конституції, Харківська обласна філармонія