Творчий вечір учнів театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6

11 червня 2021 року на театральному майданчику Locus ludi відбувся творчий вечір учнів трьох класів театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6. Це святкову подію учні та педагоги очікували і ґрунтовно готувалися до її проведення. На сцену виходили учні 4, 7, 8 класів (викладачі Келлін Катерина Володимирівна та Шаповалова Наталія Павлівна).

Відкривала вечір Алісія Подкопай з віршем “Вірш про вірш”, в якому вона талановито й з гумором розповіла про складнощі сценічного ремесла. В основній частині був показаний спектакль за мотивами оповідання Артура Конан Дойла “Шість Наполеонів”, над яким учні та викладачі працювали весь навчальний рік, не дивлячись на карантинні обмеження. Спектакль вийшов стильним, відрізнявся цікавими режисерськими рішеннями. Що стосується юних акторів, то їм вдалося створити неповторні образи, наповнені британською вишуканістю й гумором.

Художнє оформлення та костюми створювала викладач Анна Миколаївна Саранчина.  Ведучим творчого вечора був Михайло Петрович Крамаренко, викладач відділення, заслужений діяч мистецтв України.

На завершення творчої події учнів нагородили грамотами адміністрації ДШМ №6 за їх досягнення у поточному навчальному році, випускникам 8-го класу були вручені пам’ятні подарунки.

Крім того, викладачі відділення й учні підготували випускникам ще один сюрприз – пам’ятне відеопривітання, яке транслювалося на великому екрані. «Дуже сподіваємося, що театр залишиться у ваших серцях і незабаром ми побачимо вас на підмостках великої сцени!», – побажали випускникам їх наставники.

відеозапис: https://www.youtube.com/watch?v=Z6mkbFqh_5A

т12
т11
т10
т09
т08
т03
г т07
г т06
г т05
г т04

Департамент культури Харківської міської ради, дитяча школа мистецтв №6