«Польська полиця» у Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського

17 червня 2021 року у рамках української версії проєкту «Польська полиця» віцеконсул Генерального консульства Республіки Польща в Харкові Міхал Банась передав Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Белінського у Харкові книги, що представляють польську класичну та сучасну літературу. Крім того, Бібліотека отримала публікації, видані в рамках проєктів, реалізованих Генеральним консульством Республіки Польща у Харкові.

Українська частина проєкту «Польська полиця» – ідея Інституту Книги, профінансована Міністерством культури, національної спадщини та спорту, – здійснюється Посольством Польщі у Києві за підтримки Міжнародного товариства польських підприємців на Україні та Фонду «Допомога полякам на Сході». В рамках проєкту українські бібліотеки отримають вибрані книги – твори польських авторів, виставлені для читачів на спеціально створеній та позначеній полиці.

У добірці книги відомих польських авторів в оригінальному перекладі на українську мову: Генрик Сенкевич «Потоп», Тадеуш Доленга-Мостович «Знахар», Болеслав Прус «Лялька», а також книги для дітей сучасних авторів. Книги будуть цікавими широкому колу читачів.

Департамент культури Харківської міської ради висловлює щиру подяку віце-консулу Міхалу Банасю, а також Олександрі Стоцькій. Сподіваємось на успішну реалізацію наступних  спільних  проєктів в галузі культури. 

Більше інформації про проєкт «Польська полиця» можна знайти в інтернеті за посиланням: https://www.gov.pl/…/polskie-ksiazki-na-polkach-ukrainskich…

Польская книга 3
Польская книга 4
Польская книга 7
Польская книига 6

Департамент культури Харківської міської ради, Польська полиця, проєкт, Центральна міська бібліотека ім. В.Г. Бєлінського