В Музеї видатних харків’ян ім. К.І. Шульженко відкриється виставка «Доторкання до кумирів» фотохудожника Віталія Михайлова

17 серпня в музеї відкрилася виставка репортажної фотографії Віталія Михайлова «Доторкання до кумирів» – це розширена експозиція популярної фотовиставки «Кінозірки. Медіа-персони. Селебріті». Багато героїв експозиції є дійсно знаковими для історії кіно особистостями, відомими, в усьому світі.

Експозиція представлена у форматі репортажного фото, є більш хронікальною ніж художньою. Моменти з життя відомих людей, фрагментів історії кіно- і шоу-бізнесу, відображені автором «на ходу», в процесі роботи над журналістськими й артпроєкт за допомогою різних засобів фотографування, включаючи мобільний телефон. Ці світлини не робилися спеціально в студії, під них не виставлялося світло, і, найчастіше, не було можливості ідеально навести фокус або зняти гарною камерою. Але, можливо, саме завдяки цьому вони вийшли живими, і вдало передають атмосферу і настрій моменту. Експозиція відображає тривалий період і дає уявлення про різні покоління зірок кіно та телебачення.

Довідка: Віталій Михайлов (МихайлоВ), автор книги про кіно «Діти великої ілюзії» (заснована на особистих зустрічах з видатними кіномитцями), автор роману-авантюри «Депортація». Режисер і продюсер ряду документальних фільмів, в тому числі повнометражного документального фільму «Чичибабін» (виходив в кінопрокаті у 2019 році). Створив ряд арт та телепроєктів; є організатором серій зустрічей, творчих вечорів з відомими кінорежисерами, артистами, а також кінопрем’єр. Організатор артпроєкту для кінотеатрів «Шедеври світового кіно на великому екрані».

В Шульженко Михайло 1
В Шульженко Михайло 2
В Шульженко Михайло 3
Г Шульженко Михайло 2

Департамент культури Харківської міської ради, Музей видатних харків'ян імені К.І. Шульженко, фотовиставка