Тренінг «Шістка креативних бібліотекарів: оптимізуємо, модернізуємо, просуваємо!» у Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського

27 і 28 березня 2019 року в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського відбувся черговий тренінг з циклу «Бібліотека в віртуальному просторі» – «Шістка креативних бібліотекарів: оптимізуємо, модернізуємо, просуваємо!».

Організаторами заходу стали Харківська державна національна бібліотека ім. В. Г. Короленка та Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського, за підтримки Харківського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація».

Представники публічних бібліотек підпорядкованих міста Харкова обговорювали етапи розвитку публічних бібліотек з урахуванням їх місії та специфіки; створювали новий образ бібліотеки з урахуванням інноваційних методів діяльності; отримували і аналізували новий досвід; формували моделі і напрямки бібліотечного маркетингу.

Креативні тренери Олег Соцков, Антоніна Тищенко, Світлана Бацамут, Катерина Вірютіна, Тетяна Буланенкова, Марія Конопляннік зробили все, щоб кожен день тренінгу був максимально ефективним.

У перший: формували поїзд бібліотечних сервісів та інновацій, міркували про формат розвитку бібліотек (Олег Соцков), про молодих бібліотекарів та їх перспективи, дискутували про бібліотечну освіту (Світлана Бацамут), вивчали ай-ті безпеку, як зберегти свою інформацію від недоброзичливців (Антоніна Тищенко). А ще були тести, ситуаційні ігри, не обійшлося і без релаксації.

Другий, не менш насичений і напружений день: як же краще залучити читача до бібліотеки, яким чином це відбувається в бібліотеках світу (Катерина Вірютіна), можливості просування книг, як дитячих, так і дорослих library experience «Креатив-івент як просування дитячих книг» (Тетяна Буланенкова), бібліотека та Instagram – це хороше поєднання – показано на власному прикладі (Марія Конопляннік).

Спільна праця талановитої команди тренерів та активних зацікавлених слухачів  стали запорукою успішного проведення заходу. Отримані в результаті тренінгу новий досвід і знання, нові враження і натхнення, стануть хорошим стимулом для подальшого розвитку сучасних тенденцій в роботі бібліотек.

Дякуємо всім – організаторам, тренерам та учасникам за їх активну участь і бажаємо професійних і творчих перемог!