Майстер-клас з орігамі «Вітамінна родина» для маленьких пацієнтів Регіонального центру дитячої імунології Обласної дитячої лікарні №1

Протягом двох років у Центральної міської бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району на базі бібліотеці сімейного читання (пр. Л. Свободи, 32А) успішно розвивається проект «Книга + творчість»  спрямований у першу чергу  для організації сімейного дозвілля.

Проект створює у бібліотеках особливий творчий простір, у якому презентація книги відбувається через оформлення власними руками своїх вражень від неї за допомогою старовинного мистецтва орігамі.

Цього разу бібліотекарі завітали до маленьких пацієнтів Регіонального центру дитячої імунології Обласної дитячої лікарні №1, яким дуже потрібні увага    та нові позитивні емоції.

Майстер-клас з орігамі був присвячений Міжнародному Дню дитячої книги, який щорічно відзначають 2 квітня, у день народження Ганса Христиана Андерсена. Кожний малюк мав  змогу створити свій власний паперовий кошик з фруктами та овочами, таку своєрідну ілюстрацію до  серії книжок Олександра Зімби про пригоди Мурчика та Бровка.

Діти із задоволенням познайомилися з основними правилами в техніці орігамі, поринулі у атмосферу казки та творчості та отримали багато задоволення та радисті.

Проект «Книга + творчість» набирає силу, адже він дозволяє розкривати творчі здібності як дітей,так і  батьків, розвиваючи уяву, увагу та фантазію. Саме тому у  Центральної міської бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського подібні заходи планується  проводитися щомісяця.