У Харківській художній галереї пройде персональна виставка художниці Ірини Погорелової LAND of NATURE

З 3 квітня по 20 квітня в Харківської муніципальної галереї проходить виставка відомої художниці Ірини Погорелової. Проект «LAND of NATURE» – це нові роботи автора, своєрідна відповідь-діалог на персональну виставку Ірини 1996 року в місті Філадельфія, з однойменною назвою.

Поєднання традиційного та експериментального перетворює роботи художниці Ірини Погорелової в фантастичний безмежний світ, в якому спогади, мрії, відчуття автора живуть своїм життям. Картини об’єднує як філософський підтекст, так і структура, ритміка і техніка – чуттєва експресивна манера, віртуальність мазка, багаті відтінки стислій колірної гами. Живопис художниці – це втілення енергії, гостроти почуттів, вираз естетичних і філософських уявлень про навколишній світ в майстерно виконаних роботах.

Вхід вільний.

Адреса: вул. Чернишевського, 15, телефон: (057) 706 16 20

Відкрито для відвідувачів щодня: 11:00 – 19:00;  вихідний – неділя

Довідка

Ірина Погорєлова – живописець, художник монументально-декоративного мистецтва. У 1978 році закінчила Харківський художньо-промисловий інститут. З 1990 року, учасниця понад 120 всеукраїнських, міжнародних і зарубіжних виставок, член ХО НСХУ. Учасник аукціону Christie`s. Роботи знаходяться в приватних колекціях США, Німеччини, Греції, України.